Darmowa wysyłka od 500 zł
Zamów do 13:00 - wyślemy dzisiaj!
Język Polskienglish
Waluta

Film Lee Chasing the Light DVD

Lee Filters
 • Dostępność: Na stanie
 • Przesyłka: od 10,00 zł
 • Solidnie zapakowana przesyłka Bezpieczne zapakowanie przesyłki
  Film Lee Chasing the Light DVD
Cena: 119,00 zł
"Chasing the Light" ("Ściganie Światła") jest inspirującym edukacyjnym filmem DVD pokazującym istotę fotografii krajobrazowej.
Uznany międzynarodowy fotograf David Norton analizuje rozwój swej wizji fotograficznej bazując na nauce i praktycznej wiedzy, pokazując na przykładach szereg inspirujących miejsc i ujęć od dramatycznych mglistych świtów w Glastonbury po klify Lands End i jesienne doliny New Forest.

"Chasing the Light" ukazuje Davida poszukującego magicznych momentów, kiedy to krajobraz zmienia się pod wpływem ulotnych promieni porannego światła. Zdolności jakich potrzebuje fotograf by "złapać" te jedyne w swoim rodzaju momenty, są często poza zasięgiem niejednego człowieka. To niesamowita umiejętność bycia we właściwym miejscu, we właściwym czasie, poparta solidną podstawą doświadczenia pracy w terenie i za obiektywem aparatu.

"Chasing the Light" analizuje elementy wizji fotografa, wyzwania jakie stwarza praca z naturalnym światłem, oraz pokazuje jak maksymalnie wykorzystać możliwości sprzętowe. Instrukcje w terenie są połączone z praktycznymi wskazówkami, opowieściami "zza obiektywu" i inspirującymi refleksjami na temat starych ujęć fotograficznych.

DVD trwa około 90 minut.

Zapytaj o produkt

Dodaj Komentarz

Ocena:
Wpisz kod widoczny na obrazku * weryfikator

Najczęściej oglądane

 • ul. Czecha 19A lok. 23
  42-224 Częstochowa
 • adres e-mail
  sklep@photo4b.pl
 • numer telefonu
  606 439 396
Zaufane Opinie Certyfikat SSL Bluemedia
Facebook