Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm

Hoya
 • Dostępność: 24-48h
 • Przesyłka: od 10 zł
 • Solidnie zapakowana przesyłka Bezpieczne zapakowanie przesyłki
 • Zwrot 14 dni / Gwarancja 2 lata
 • Zamów do 14:00 - wyślemy dzisiaj!
265 In stock Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm
   Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm
   Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm
   Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm
   Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm
Cena: 265 zł

Filtr Hoya CIR-PL Fusion Antistatic Next

 • Usuwa odblaski i zwiększa nasycenie kolorów
 • Najwyższej jakości szkło optyczne HOYA
 • 18-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating
 • Hydrofobowy – nie osadza się na nim woda i łatwo się ściera
 • Odporny na plamy – chroni przed narażeniem na działanie atramentu, markerów itp.
 • Bardzo proste wycieranie smug oraz odcisków palców
 • Wysoka przejrzystość oraz czystość obrazu
 • Ekskluzywna, dwuczęściowa niskoprofilowa ramka filtra

Efekt filtrów polaryzacyjnych

Okrągłe filtry polaryzacyjne pozwalają fotografom na osiągnięcie już na poziomie robienia zdjęcia kreatywne efekty, nie możliwe do uzyskania w post produkcji. Filtr polaryzacyjny skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak szkło czy woda, oprócz światła odbijanego się od wilgoci i zanieczyszczenia w powietrzu. Jego działanie zwiększa nasycenie kolorów i podnosi kontrast na fotografiach. Pozwala to np. wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą lub pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. Dodatkowo poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie zapewniają na zdjęciach intensywną „soczystą” zieleń. Przekręcając ultra-cienki filtr, jesteś w stanie wybrać idealną intensywność filtracji, dającą dokładnie taki efekt którego potrzebujesz.

Nowe filtry Hoya

HOYA FUSION ANTISTATIC NEXT to nowa odsłona bardzo dobrze znanych w świecie fotografii filtrów HOYA FUSION ANTISTATIC, która jest szeroko stosowana przez amatorów i profesjonalnych fotografów na całym świecie. Zaprojektowana przez inżynierów HOYA nowa powłoka ANTISTATIC, działa w taki sposób, jakby wytwarzała wokół siebie pole siłowe, odpychające kurz. Idealna do użytkowania w środowisku zapylonym, filtry z serii ANTISTATIC wymagają rzadszego czyszczenia i są łatwiejsze w utrzymywaniu od tradycyjnych filtrów.

Seria ANTISTATIC NEXT przeznaczona jest do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i w środowisku o wysokim stopniu zakurzenia i zapylenia. Ma unikatową cechę wyróżniającą ją spośród wszystkich filtrów dostępnych na rynku – antystatyczną powłokę ochronną ANTISTATIC, która stanowi naturalną barierę chroniącą powierzchnię filtra przed kroplami wody, kurzem, drobnymi pyłkami czy odciskami palców. Dzięki niej utrzymanie filtra w czystości jest znacznie prostsze i nie wymaga stosowania dodatkowych środków do konserwacji optyki.

Świetne właściwości optyczne

Filtry Hoya FUSION ANTISTATIC produkowane są w całości w Japonii, w oparciu o staranny proces ręcznego doboru i przetworzenia krzemianów, które w początkowym etapie procesu produkcji najpierw zostają stopione a następnie zmieszane ze sobą dla wytworzenia najwyższej jakości szkła optycznego. W późniejszym etapie ze szczególną ostrożnością i precyzją nanoszona jest 18-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating redukująca i eliminująca wszelkie odbicia i flary z powierzchni filtra, gwarantując przy tym transmisję światła na poziomie 99,8%. Dlatego właśnie stosowanie filtrów Hoya gwarantuje całkowitą neutralność kolorystyczną oraz wysoki kontrast na fotografiach i filmach.

Kod EAN: 024066071125
 • Rodzaj filtra
  Polaryzacyjny
 • Średnica gwintu
  67mm
 • Seria
  Hoya Fusion Antistatic Next

Zapytaj o produkt

Ostatnio oglądane

265 zł

Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next 67mm

Najczęściej oglądane