Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm

Hoya
 • Dostępność: Na zamówienie
 • Przesyłka: od 10 zł
 • Solidnie zapakowana przesyłka Bezpieczne zapakowanie przesyłki
 • Zwrot 14 dni / Gwarancja 2 lata
 • Zamów do 14:00 - wyślemy dzisiaj!
378 In stock Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm
   Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm
   Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm
   Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm
   Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm
Cena: 378 zł

Zestaw Hoya PRO ND Filter Kit 58mm

Zestaw trzech najpopularniejszych i najczęściej używanych filtrów szarych z serii Hoya PRO ND o gęstościach ND8, ND64 oraz ND1000.

Od kilku lat fotografia z długim czasem naświetlania staje się coraz częściej stosowaną techniką, ponieważ daje szerokie możliwości wyrażania świata w artystyczny i niecodzienny sposób. W tym celu niezastąpionym narzędziem będzie zestaw 3 filtrów ND o różnych gęstościach do uzyskania bardzo ciekawych efektów. Zestaw filtrów HOYA PROND jest przeznaczony dla fotografów amatorów, profesjonalistów oraz twórców treści wideo. W jego skład wchodzą:

Filtry Hoya z serii Pro ND

To zaawansowane technologicznie produkty przeznaczone do zdjęć i wideo. Zbudowane ze specjalnego, ultratransparentnego szkła optycznego, które zawiera metaliczną powłokę po obu stromach filtra by równomiernie zredukować prawie cały zakres widma światła, nawet w obszarze podczerwieni. Technologia ACCU-ND zastosowana w procesie powlekania zapewnia neutralny balans kolorów, eliminując ryzyko powstania przebarwień na zdjęciach. Filtry posiadają także precyzyjnie opracowaną aluminiową ramkę, która zapobiega wyciekom światła podczas długich ekspozycji.

Filtr szary Hoya PRO ND8

Filtr przyciemnia o 3 działki przysłony. Niezbędny do fotografowania jasnymi obiektywami z szeroko otwartą przysłoną w jasnych warunkach, co sprawia, że idealnie sprawdzi się do portretów z małą głębią ostrości w słoneczny dzień. Także wykorzystywany w nocy przy fotografowaniu błyskawic czy fajerwerków w celu uniknięcia przepaleń.

Filtr szary Hoya PRO ND64

Filtr przyciemnia o 6 działek światła. Stosowany do uzyskania efektu rozmycia ruchu obiektu w ciągu dnia, gdy niemożliwe jest to do uzyskania ustawieniami aparatu. Polecany także do krajobrazów, zdjęć miejskich, wideo i innych.

Filtr szary Hoya PRO ND1000

Filtr redukuje ilość światła o 10 przysłon. Dzięki 1000-krotnemu wydłużeniu czasu naświetlania pozwala na uzyskanie niesamowitego, wręcz magicznego klimatu zdjęcia. Powszechnie stosowany w krajobrazie morskim do rozmycia fal, wodospadów, ruchu chmur czy architektury np. w celu wyeliminowania poruszających się ludzi.

Filtry szare w produkcji wideo

Filtry ND są także przydatne podczas nagrywania filmów, gdzie często ograniczona jest możliwość zmiany czasu otwarcia migawki czy ISO w przypadku używania trybu S-Log. W celu osiągnięcia kinowej jakości i pełnej kontroli nad głębią ostrości filtry szare są niezastąpionym narzędziem.

Kombinacje filtrów PRO ND

Wybór odpowiedniego filtra ND zależy od intencji fotografa, aby osiągnąć zamierzony cel. W przypadku, gdy efekt zastosowania pojedynczego filtra ND nie zaspokoi wizji fotografującego, istnieje możliwość użycia kilku naraz. Na przykład połączenie PRO ND8 i PRO ND64 da efekt równy około ND500 czyli przyciemni o 9 działek przysłony. A kombinacja PRO ND8 i PRO ND1000 da efekt równy ND8000 (aż 13 działek!) co pozwoli uchwycić nawet powierzchnię Słońca bez prześwietlenia jednolitym kolorem i widocznością czarnych plam.

Kod producenta: YPNDKIT58
Kod EAN: 024066069023
 • Rodzaj filtra
  Pełny szary
  Zestaw filtrów
 • Średnica gwintu
  58mm
 • Gęstość filtra pełnego
  ND 0.9 / NDx8
  ND 1.8 / NDx64
  ND 3.0 / NDx1000
 • Seria
  Hoya PROND

Zapytaj o produkt

Ostatnio oglądane

378 zł

Zestaw filtrów szarych Hoya PRO ND8 + ND64 + ND1000 58mm

Najczęściej oglądane