Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro

Haida
 • Dostępność: Na stanie
 • Przesyłka: od 10 zł
 • Solidnie zapakowana przesyłka Bezpieczne zapakowanie przesyłki
 • Zwrot 14 dni / Gwarancja 2 lata
 • Zamów do 14:00 - wyślemy dzisiaj!
380 In stock Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro
  Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro
  Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro
  Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro
  Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro
  Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro
Cena: 380 zł

Filtr Haida wsuwany (drop-in) polaryzacyjny i szary ND 1.8 w jednym. Wykonany jest z najwyższej jakości szkła optycznego, pokryty z obu stron wielowarstwowymi powłokami Nano, redukującymi odblaski, odpornymi na wodę i zarysowania. Przez nowy proces produkcyjny filtry Haida zostały całkowicie pozbawione zafarbu i są w pełni neutralne. Dwustronna powłoka Nano sprawia, że ​​szkło jest wyjątkowo odporne na zabrudzenia i zarysowania. Woda stacza się po powierzchni, a czyszczenie jest bardzo łatwe i szybkie.

Filtry polaryzacyjne skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich, jak szkło czy woda, zwiększając w ten sposób nasycenie kolorów i podnosząc kontrast na fotografiach. Pozwala to np. wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą lub pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. Dodatkowo poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie zapewniają na zdjęciach intensywną, "soczystą" zieleń.

Intensywność działania filtra polaryzacyjnego w filtrze Haida M10 dop-in reguluje się za pomocą pokrętła umieszczonego na górze filtra.

Filtry neutralnie szare (znane jako filtry ND) mają neutralnie szarą tonację i są używane do redukcji światła wpadającego przez obiektyw aparatu, dając kontrolę nad czasem naświetlania i głębią ostrości bez powodowania zmian w kolorystyce i kontraście zdjęcia. Są bardzo przydatne w celu uniknięcia nadekspozycji.

Nieocenioną zaletą wszystkich filtrów Drop In w nowym systemie Haida M10 jest to, że filtry można bardzo łatwo montować i wymieniać w kilka sekund. Nic nie trzeba wkręcać, wystarczy wsunąć je od góry w uchwyt lub w celu wymiany filtra wyjąć jednym ruchem. Są też bardzo lekkie, ponieważ zostały osadzone w okrągłe aluminiowe ramki.

Dodatkowo można je łączyć na różne sposoby z klasycznymi filtrami prostokątnymi. Daje to możliwość, na przykład, połączenia filtra ND typu drop-in z filtrem ND prostokątnym (w celu wygenerowania bardziej ekstremalnych gęstości), przy jednoczesnym wykorzystaniu tylko pierwszego gniazda filtra (opcjonalnie do nawet 4 filtrów równocześnie). Szczególnie w przypadku szerokokątnych ogniskowych, które są tak popularne w fotografii krajobrazowej, ta możliwość jest sporym atutem pod względem podatności na winietowanie.

 • Filtr Haida M10 Szary - Polaryzayjny jest filtrem wsuwanym typu "drop-in", pasuje wyłącznie do systemu Haida M10
 • Łączy ze sobą funkcjonalność filtra pełnego szarego i polaryzacyjnego
 • Dzięki połączeniu dwóch filtrów w jednym możliwy dodatkowy wolny slot
 • Bardzo szybki montaż poprzez wsunięcie filtra w holder
 • Charakteryzuje się gęstością ND 1.8 (przeciemnia o 6 przysłon), doskonale nadaje się do fotografowania z długami czasami naświetlania
 • Wykonany z wysokiej jakości szkła optycznego, powlekany z obu stron filtra powłoką Nanopro, która chroni przez zarysowaniami i zabrudzeniami
 • Jest neutralnie szary i nie wpływa na kolorystykę zdjęcia

Filtr pasuje do uchwytu: Haida M10
Rozmiar: wsuwany (drop-in)
Rodzaj: Polaryzacyjny z pełnym szarym
Gęstość filtra: ND 1.8
Transmisja światła: 1,56%, przyciemnia o 6 przysłon


Kod producenta: HD4451
Kod EAN: 6972288550239
 • Kształt
  Okrągły
 • Rodzaj filtra
  Szary z polaryzacją
 • Rozmiar filtra pełnego
  Drop-in M10
 • Gęstość filtra pełnego
  ND 1.8 / NDx64
 • Mocowanie filtrów
  Haida M10
  Haida M10-II
 • Seria
  Haida NanoPro

Zapytaj o produkt

Ostatnio oglądane

380 zł

Filtr polaryzacyjny z filtrem szarym ND 1.8 Haida M10 (drop-in) NanoPro

Najczęściej oglądane

W Photo4B znajdziesz filtry fotograficzne do prawie każdego obiektywu, w tym nakręcane, prostokątne, magnetyczne czy nawet unikatowe filtry przed matrycę aparatu.

Sprawdź także naszą ofertę statywów i licznych akcesoriów czyszczących.