PROFESJONALNY SKLEP Z FILTRAMI FOTOGRAFICZNYMI

Język Polskienglish
Waluta

Filtr połówkowy szary B+W ND 0.6 NDx4 MRC (702M) 82mm

przechowalnia
B+W
 • Dostępność: Na zamówienie
 • Przesyłka: od 0,00 zł
 • Solidnie zapakowana przesyłka Bezpieczne zapakowanie przesyłki
 • Zamów do 13:00 - wyślemy dzisiaj!
 Filtr połówkowy szary B+W ND 0.6 NDx4 MRC (702M) 82mm
 Filtr połówkowy szary B+W ND 0.6 NDx4 MRC (702M) 82mm
 Filtr połówkowy szary B+W ND 0.6 NDx4 MRC (702M) 82mm
Cena: 560,00 zł

Filtr B+W połówkowy szary NDx4 eliminuje prześwietlenia jasnych partii obrazu i umożliwia dłuższe naświetlenie ciemnej części kadru, a także pozwala na wydobycie z cienia większej ilości szczegółów.

Filtr połówkowy umożliwia również sterowanie głębią ostrości. Jedna połowa filtra jest bezbarwna natomiast druga szara. Przejście od części przezroczystej do szarej jest stopniowe (gradacyjne). Nasycenie szarości jest coraz większe osiągając maksimum na brzegu. Filtr połówkowy szary dedykowany jest do zdjęć plenerowych oraz krajobrazowych.

Współczynnik przepuszczalności NDx4 pozwala na czterokrotne przyciemnienie części kadru (dwie działki przysłony) zapewniając transmisję światła na poziomie 25%.

Filtr B+W połówkowy szary MRC F-Pro został wykonany z najwyższej jakości szkła optycznego Schott, zapewniającego większą wytrzymałość oraz żywotność.

Filtry serii MRC (Multi-Resistant Coating) pokryte są wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi z tlenków metali, zwiększającymi przepustowość optyczną szkła. Jednocześnie powłoki chronią filtr przed uszkodzeniami. Filtry te mogą być bez obaw wykorzystywane w trudnych warunkach atmosferycznych. Cechuje je wysoka odporność na wodę, kurz, pył, zanieczyszczenia oraz zarysowania.

Oprawy filtrów połówkowych szarych wykonane są z mosiądzu. Mosiądz jest materiałem trwalszym niż aluminium i odporniejszym na zmiany temperatury, dzięki czemu oprawy nie zakleszczają się w upale i na mrozie.

Kod EAN: 4012240459872
 • Średnica obiektywu
  82mm
 • Gęstość filtra połówkowego
  ND 0.6 / NDx4

Dodaj Komentarz

Ocena:
Wpisz kod widoczny na obrazku * weryfikator

Zapytaj o produkt

Najczęściej oglądane

 • ul. Czecha 19A lok. 23
  42-224 Częstochowa
 • adres e-mail
  sklep@photo4b.pl
 • numer telefonu
  888-333-112
Zaufane Opinie Certyfikat SSL Bluemedia
Facebook
Instagram